Our Team – Ekibimiz

Elit Law Team is formed up of lawyers, advocates and academics who are efficient and experienced in different law branches and areas.

Our team provides services in different branches regarding their area of work.

Elit Law Team has an ever growing dynamic and is formed with attention to the needs and area of conduct of our clients.

Please send your CV’s to info@elithuhuk.com for intern or full time applications.

 

Elit Hukuk ekibi, her biri farklı hukuk dallarında ve alanlarında yetkin ve tecrübe sahibi hukukçulardan, avukatlardan ve akademisyenlerden  oluşmaktadır.

Ekibimiz çalışma alanlarına göre saptanmış farklı branşlarda hizmet sunmaktadır.

Elit Hukuk ekibi, müvekkilllerimizin ihtiyaç ve iştigal alanları dikkate alınarak oluşturulmuş ve her geçen gün büyüyen bir dinamiğe sahiptir.

Staj ve iş başvurularınız için info@elithuhuk.com adresine özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.

 

Bilişim Avukatı, Bilişim Suçları, Bilişim Hukuku. Marka Avukatı, Marka Hukuku, Borsa Avukatı, Borsa Hukuku, Sermaye Piyasası Avukatı, Sermaye Piyasası Hukuku, Oyun Hukuku, Oyun Avukatı, Google, Bilişim Suçları, Bilişim Hukuku, E ticaret, Elektronik Ticaret Kanunu, Elektronik Ticaret Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İnternet Hukuku, Bilişim Suçları, Bilişim Hukuku Yüksek Lisansı, Şirket Avukatı, Şirketler Hukuku, Sözleşme Avukatı, Sözleşmeler Hukuku, Sözleşme Hazırlama, İnternet Hukuku, İnternet Avukatı, Bilişim Hukuku, Sözleşme Hukuku, Sözleşme Hazırlama, Bilişim Hukuku, Bilişim Avukatı, Bilişim Hukuku, Şirket Avukatı, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Ticaret Avukatı, Borsa Hukuku, Borsa Avukatı, Sermaye Piyasası Hukuku, Sermaye Piyasası Bilirkişi